28 жовтня 2024 року, Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю у межах реалізації проєкту (2022.01/0098) «Максимізація ефективності ресурсів змішаного навчання в закладах вищої педагогічної освіти у воєнний час та повоєнного відновлення України» за грантової підтримки Національного фонду досліджень України.
У конференції взяла участь у якості спікера та координатора харківської групи учасників тренінгу від ХНПУ імені Г.С.Сковороди доктор філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, заступник директора ІПО Ірина Єсікова.
Ірина Василівна поділилася досвідом реалізації змішаного навчання в ХНПУ імені Г.С.Сковороди, відзначила актуальність тренінг-курсу «Здійснення змішаного навчання у ЗВО педагогічного профілю» для університету в умовах сьогодення та важливість підготовки викладачів-супервізорів. Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України висловлює подяку За вагому інформаційно-організаційну роботу.
Адміністрація і працівники Інституту післядипломної освіти сердечно вітають Рачинську Ірину Євгенівну,методиста вищої категорії,голову профспілкової організації Інституту з нагородою її ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Харківської обласної організації профспілок працівників освіти за професіоналізм і плідну працю з нагоди професійного свята Працівників освіти України.Бажаємо подальших успіхів і досягнь , міцного здоров’я і миру на нашій землі.
28-29 вересня та 5-6 жовтня волонтерська спільнота «Українки для України» (координатор – старший інспектор Центру карʼєрного зростання Оксана Савченко) взяли участь у благодійному ярмарку на платформі майстрів Artishop у місті Вроцлав (Польща).
За результатами цих двох ярмарків 25 тисяч гривень спрямовано на потреби ЗСУ як відповідь на конкретні запити від наших захисників.
24 серпня 2024 року у місті Вроцлав (Польща) відбувся ІV Міжнародний інтеграційний фестиваль Сковорода-fest. Стало традицією, що фестиваль запрошує до участі й на гостини представників різних етнокультурних громад та осередків, отже захід набуває характер міжкультурного діалогу. Значну увагу організатори приділяють мистецькій програмі, розповсюдженню української книги, ознайомленню з досвідом українських митців та майстрів, питанню збереження національної ідентичності тощо. На фестивалі працювали зони з виготовлення маскувальних сіток, окопних свічок та реалізовувалися інші волонтерські проєкти. Високий статус та масштабність фестивалю засвідчують його організатори – фундація «Україна» та Генеральне консульство України у Вроцлаві, а місцеві органи самоуправління надають зручні локації. Сковорода-fest – це обʼєднавчий культурний форум для української діаспори, де можна обмінятися корисною інформацією й долучитися до чисельних патріотичних ініціатив. ХНПУ імені Г.С.Сковороди теж скористався можливістю поспілкуватися з гостями фестивалю й сприяти популяризації імені й доробку великого українського мислителя на теренах Європи. Під час вечірнього концерту організатори, учасники й гості фестивалю переглянули відеолистівку із звитяжного Харкова – звернення від ректора сковородинівського університету Юрія Бойчука. На алеї майстрів працювала керівник Центру карʼєрного зростання Оксана Савченко, яка координує діяльність волонтерської спільноти «Українки для України». Результат ярмаркування маленької жіночої спільноти на цьому ярмарку – 20 000 гривень, які дозволили відреагувати на конкретні запити наших захисників, оборонців України.