Інститут післядипломної освіти

8 Replies to “Інститут післядипломної освіти”

 1. доброго дня!
  скажіть, будь ласка, коли можна вступити працівнику навчального закладу на навчання(післядипломна освіта)
  що для цього треба? актуальна ціна навчання?
  дякую.
  з повагою

  • ДОБРИЙ ДЕНЬ, ШАНОВНА ПАНІ ЮЛІЄ! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ПОЧНЕТЬСЯ НА ПОЧАТКУ БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ. РАДІ БУДЕМО БАЧИТИ ВАС СВОЄЮ СТУДЕНТКОЮ З ОСВІТНІХ ПРОГРАМ “УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ” АБО “МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЙ І АДМІНІСТРУВАННЯ”. ЗАРАЗ ОНОВЛЮЮТЬСЯ ПРАВИЛА ПРИЙОМУ (МІНІСТРЕСТВОМ НАУКИ І ОСВІТИ). АКТУАЛЬНА ЦІНА НА ЦЕЙ РІК: 20 ТИС ГРН – ЗА ВЕСЬ ПЕРІОД У МАГІСТРАТУРІ ЗА ЗАОЧНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ, 40 ТИС ГРН – ЗА ВЕСЬ ПЕРІОД НАВЧАННЯ ЗА ДЕННОЮ ФОРМОЮ.

 2. Добрый день. Скажите, есть ли курсы повышения квалификации по инклюзивному образованию

  • Добрий день, так, ми можемо Вам запропонувати курси підвищення кваліфікації з інклюзивної освіти, шановна пані Олександро. Телефон методиста курсів: 0572-68-02-92, Ірина Євгенівна. Курси можна пройти дистанційно, як за індивідуальною формою, так і в складі групи.

 3. Добрий вечір. Скажіть, будь-ласка, терміни та вартість дистанційного навчання на КПК за фахом “Математика” 120 год. та окремо “німецька мова” 60 год

  • Добрий вечір, Шановний пане Сергію. Вартість можна дізнатися за телефоном: 0572-68-02-92 (Ірина Євгенівна).

 4. Добрый день, подскажите пожалуйста, имею высшее юридическое образование, могу ли я получить высшее педагогическое ( история, география) в вашем ВУЗЕ на заочном обучении. Нужно ли мне сдавать ЗНО? Могу ли я воспользоваться льготой участника АТО?

  • Добрий вечір, шановна пані Світлано! Ви маєте можливість отримати вищу педагогічну освіту, це зараз відбувається на відповідних факультетах нашого Університету. Складання ЗНО залежить від обраної спеціальності. Тому радимо звернутися до приймальної комісії за тел.: (0572)68-14-34; 095-250-85-30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*