Практика

До уваги магістрантів 2-го курсу зі спеціальності 073 “Менеджмент”!

Звітні конференції за підсумками навуково-дослідної практики відбудуться:

  • 05 жовтня 2022 року – магістри заочної форми навчання;
  • 10 жовтня 2022 року – магістри денної форми навчання.

Додатково на пошти груп буде відправлено запрошення приєднатися до ZOOM-конференції.

Шановні здобувачі освіти першого курсу денної та заочної форм навчання зі спеціальності 073 “Менеджмент”!

Виробнича практика відбудеться в онлайн-форматі в період із 23 травня по 11 червня 2022 року.

Науково-педагогічними працівниками кафедри наукових основ управління відкореговано та скорочено завдання виробничої практики. Просимо завантажити оновлені матеріали: щоденник практики та завдання. Додатково буде повідомлено про онлайн настановну конференцію й надіслано відповідне посилання (друга декада травня). Викладачі кафедри на зв’язку: телефон, Вайбер, скайп, електронна пошта.

Завдання на виробничу практику (скорочені)

Щоденник практики

 

Шановні здобувачі освіти другого курсу зі спеціальності 073 “Менеджмент”!

06 вересня 2021 року о 13.00 в ауд. 217-А відбудеться настановна конференція з науково-дослідної практики, що триватиме з 06 по 25 вересня 2021 року. Прохання завантажити методичні рекомендації щодо проходження практики. Студентам заочної форми навчання необхідно в цей день надати науковому керівнику довідку, завірену підписом директора й печаткою установи, у якій проходитиме практика. Форму довідки та матеріали практики завантажуйте нижче! Бажаємо всім міцного здоров’я, бадьорого настрою, творчої наснаги й жадоби до знань і наукового пошуку!

Довідка НД практика

Завдання з науково-дослідної практики

Щоденник практики МОА 2021

Щоденник практики УНЗ 2021 

Методичні рекомендації з практики МОА 2021

Методичні рекомендації з практики УНЗ 2021

Шановні здобувачі освіти, які навчаються за освітньою програмою “Управління навчальним закладом”!

До 06 квітня ви зобов’язані надіслати всі матеріали виробничої практики своїм керівникам практики на електронні адреси (або на адреси кафедри, зазначені нижче).

Науково-педагогічні працівники кафедри наукових основ управління надають консультації з навчальних дисциплін дистанційно, використовуючи електронну пошту (поштові скриньки груп та індивідуальні), Viber, Whats Up, телефонний зв’язок. Так само Ви маєте можливість отримувати онлайн-консультації щодо виконання курсових робіт, підготовки наукових статей до Всеукраїнської науково-практичної конференції. Також для самостійного опрацювання навчального матеріалу ми пропонуємо вам силабуси навчальних дисциплін, інструктивно-методичні матеріали з навчальних дисциплін (рубрика головного меню “Студентам”).

Адреси для листування: [email protected]; [email protected].  Телефони: +38-0572-68-02-92; +38-0572-68-48-35. Бажаємо всім міцного здоров’я, бадьорого настрою, творчої наснаги й жадоби до знань і наукового пошуку!

Шановні здобувачі освіти, які навчаються за освітньою програмою “Менеджмент організацій і адміністрування”!

З 06 по 25 квітня 2020 року триватиме ваша виробнича практика за дистанційною формою навчання. Тут ви можете завантажити завдання, щоденник практики. Науково-педагогічні працівники кафедри наукових основ управління, які є викладачами-методистами, надають консультації з виконання завдань практики дистанційно, використовуючи електронну пошту (поштові скриньки груп та індивідуальні), Viber, Whats Up, телефонний зв’язок. Так само Ви маєте можливість отримувати онлайн-консультації щодо виконання курсових робіт, підготовки наукових статей до Всеукраїнської науково-практичної конференції. Також для самостійного опрацювання навчального матеріалу ми пропонуємо вам силабуси навчальних дисциплін, інструктивно-методичні матеріали з навчальних дисциплін (рубрика головного меню “Студентам”).

Адреси для листування: [email protected]; [email protected].  Телефони: +38-0572-68-02-92; +38-0572-68-48-35. Бажаємо всім міцного здоров’я, бадьорого настрою, творчої наснаги й жадоби до знань і наукового пошуку!

Довідка про проходження виробничої практики – 2020

Інструктивно-методичні матеріали для виконання завдань виробничої практики

Щоденник виробничої практики УНЗ

Щоденник виробничої практики МОА

Зaвдання з виробничої практики в закладах освіти (1-й варіант)

Зaвдання з виробничої практики в закладах інших, крім освітньої, сфер діяльності(2-й варіант)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*